Małopolska liga juniorów

Pewnym zwycięstwem gospodarzy zakończyły się derby okręgu nowosądeckiego w małopolskiej lidze juniorów starszych. Glinik/Karpatia pokonał w Gorlicach Limanovię 4-1, już po upływie kilkunastu minut prowadząc 2-0. Później spokojnie kontrolował przebieg wydarzeń na boisku, bez większych kłopotów wzbogacając się o trzy punkty.

Nie zdobyła natomiast kompletu "oczek" Sandecja, mimo że rozegrała jedno ze swych lepszych w tym sezonie spotkań i do przerwy osiągnęła dwubramkową przewagę nad Skawą Wadowice. Po zmianie stron gościom, po problematycznych rzutach wolnych, udało się jednak doprowadzić do wyrównania. Remis jest krzywdzący dla podopiecznych trenera Marka Góreckiego.

Poniżej pozostałe wyniki szóstej kolejki spotkań oraz tabele lig juniorów starszych i młodszych.

Juniorzy starsi

Górnik Wieliczka - Hutnik Kraków 4-2 (3-0), Skawinka Skawina - Krakus Nowa Huta 1-3 (0-1), Dalin Myślenice - Wisła Kraków 1-0, Cracovia - Garbarnia Kraków 4-1 (3-1), SMS Kraków - Unia Oświęcim 3-0 (2-0), Unia Tarnów - BKS Bochnia 0-1.

Juniorzy młodsi

Unia T. - Bochnia 1-5, Górnik - Hutnik 1-1, Skawinka - Krakus 1-0, Dalin - Wisła 0-1, Cracovia - Garbarnia 2-0, SMS Kraków - Unia O. 1-0.

1. Wisła 6 15 14-5
2. Hutnik 5 13 23-2
3. Garbarnia 6 13 16-4
4. Cracovia 5 12 13-5
5. Unia T. 6 11 14-12
6. Bochnia 6 10 19-9
7. Krakus 6 10 14-4
8. Unia O. 6 9 12-10